• Datum: 13.04.2018 Vložil: Timo

    Titulek: Elastická ligatúra

    Dobrý deň, sinus mám od roku 2016 s počiatku bezbolestný no neskôr prišla veľmi silná bolest a zápal počas leta som podstúpil u chirurga narezanie a vyčistenie abscedu bola mi odporučená operácia na ktorú som však nešiel prešlo cca 6 mesiacov a absces sa mi začal opäť vytvárať začal som googlit a našiel som novú a menej invazívnu metódu elastickou ligaturou teraz mám 23 dni po tom ako som podstúpil tuto metódu nemôžem povedať zle slovo na to ako to celé prebiehalo prišiel som za pánom doktorom ktorý tuto metódu používa s lepším lekárom som sa v živote nestretol ľudsky prístup všetko mi krásne vysvetlil. Tento zákrok prebieha v lokálne anestéze a trvá cca 15-20 minút bez akýchkoľvek predoperacnych vyšetrení 1 týždeň po zákroku bol nepríjemný ale mohol som robiť úplne všetko (samozrejme opatrnejšie) Po týždni som bol objednaný na kontorlu a dotiahnutie ligatúry pri dotahovani treba prežiť trosku bolesti a nepríjemného štipania no večer to je už všetko v poriadku prešiel další týždeň opäť to iste kontrola dotiahnutie na 3 týždeň mi doktor odstránil ligatúry nechal tam malu ranu cca 1x1 ktoru tento týždeň mám čistiť o týždeň opäť kontrola ktorá bude zrejme posledná tak dúfam že to všetko dobre dopadne a budem mat pokoj.

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode