• Datum: 12.07.2016 Vložil: Monika

    Titulek: sinus jako hrozba

    Ahoj všichni co máte problém jako já. Četlajsem vaše příspěvky a zhrozila se. Ijá mám příšerný zážitek s tímto problémem. V roce 2014 se mi objevila boulička mezi půlkama ,bylo to docela nahoře asi 10cm nad konečníkem. Myslelajsem si naivně že jde o počínající akné,které bývá taky bolestivé. Nenapadlo mě nic horšího než to nahřát ve vaně a mačkat. Dostalajsem do toho infekci a jelo to. Nafouklo se to tak,že jsem si bouli drželav dlani jak byla velká. K tomu všemu jsem byla na dovolené v Londýně. Musela jsem tedy na pohotovost do tamní nemocnice, protože jsem měla horečky a šílené bolesti. Když to zkrátím hodně, tak jsem měla štěstí na lékařku,která nařídila operaci v celkové anestezii a druhý den večer mi to odoperovali. Dostala jsem pořádnou dávku morfinu abylomi tak fajn,že jsem mohla i sedět. Za operaci a hospitalizaci nic nechtěli,dali mi antb., léky na bolest a domluvili výměnu drenu na klinice na 5dní. Tam se mi o otevřenou ránu velikosti naběračky na zmrzku starali suprově. Proplachovali to čistou vodou a vkládali opatrně dren. Den odedne byly dreny mín a mín hnisavé a mín krvavé. Jedna indická setra si na mě smlsla a potýrala mě zaživa,rýpalami v ráně lžičkou hnis a pak tam dren narvala jak kus papíru. Křičela jsem jak malé dítě a nikdy bych to nikomu nepřála zažít. Jinak ostatní se dalo vydržet. Po příjezdu do čr tj.po 5dnu po operaci mi v praze dali do rány nějaké stříbro což pomohlo. Pak už se vše jen krásně hojilo. Rána se ode dna hojila a pakse zmenšovala i průměrově ze stran. Měla jsem štěstí,že se mi o to starala ségra. Z anglie mě naučili dát na ránu voděodolné lepící pásky,se kterýma jsem šla na velkou a pak do sprchy. Pak jsem po utření celého těla sundala pásku a segra mi ránu ale jen ránu vystříkala stříkačkou s vodou. Bylomi totiž řečeno, že pokud se do rány dostane voda která steče třeba ze zad,tak to bude hnisat. No a po vypláchnutí rány jsem to musela nechat samovolně uschnout asi hodku. Rána tak nemokvala,ségra mi jí po hodině vystříkala dezinfekcí a zalepila větracím čtverečkem,lepícím. Takto jsemto dělala asi měsíc než rána úplně zarostla. Mělajsemtedy dva roky klid a nyní mám malou bouličku 1cmnad konečníkem a mámz toho zase hrůzu. Lidi já se tak bojím,že nemůžu ani spát,ale operace mě nemine. Zatím mě to nebolí,jen je to takové pevné. Mám si to ledovata větrat. Jenže kdoby chtělcelé prázdniny ležet doma a ledovat. Budu muset dobrovolně na vyříznutí. Tak mi držte palce a já vám všem také přeji mnoho zdraví a hlavně úspěšnou léčbu sinusu,který je jak říkám strašákem asi nás všech.

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode