• Datum: 19.04.2016 Vložil: Tomas

    Titulek: Re: Re: Re: Čerstvě po operaci

    Update 2:
    Léčení probíhá stále stejně. Kvůli komplikacím s hnisem a tvořícím se abscesem si musím od minulého týdne lehat na zádech, nyní na nich ležím téměř nonstop. Bolest již není tak velká, spíš přešla do stádia, kdy je to tupá bolest, ale to je prý normální, jelikož se tkáň hojí.
    Včera to bylo přesně 2. týden od operace a doktor mi vytáhl stehy. Abych se přiznal, jsem posera a 2 poslední stehy trošku zabolely. Snad to byla poslední větší bolest... Nyní mi furt vytéká absces, ale už je toho mnohem méně, než před pár dny. Doufám, že to přestane úplně. Pocitu, že vám něco ze zad teče jsem si za poslední 2 roky užil až až.
    Každý den se sprchuji minimálně 4x denně, včetně sprchy po velké potřebě. K tomu si 2x denně vyvařím 2 lžíce řepíku lékařského do hrnce, který po vychladnutí naliji do lavoru a dopustím teplou vodu. Takto si dělám sedavé koupele každý den. Důležité je také měnit spodní prádlo každý den a klidně vícekrát denně. Vždy po sprše si dávám novou porodnickou vložku do boxerek, natřu ji betadynovou mastí o ploše asi 2x2 cm přibližně do místa, kde mi to vytéká a snažím se to tam rozetřít, pak už to jen nechám v boxerkách aby to mohlo odsávat.
    Něco k jizvě. Osobně jsem čekal, že to bude vypadat hůř. Moje jizva nevypadá tak hrozivě, spíš je to jen rovná tenká (1mm) čárka). Ale věřte mi, klidně bych si vybral mít rozbombardovanou prdel a k tomu jistotu, že už se mi to nikdy nevrátí.
    Pokud máte nějaké otázky, klidně se ptejte, budu rád za jakékoliv předané zkušenosti s touto hroznou nemocí.

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode