• Datum: 25.10.2013 Vložil: Radim

    Titulek: operace

    Ahoj všem. Předem musím poděkovat autorovi, že detailně popsal vše o tomto problému. Já jsem zákrok postoupil v úterý 22.10.2013 v 10.30 hod. (bez klistýru). Narkóza byla jenom do "bloku", tj. od pasu dolů na 6 hodin ochrnutý. Pokud to někdo podstoupí, tak první pravidlo po operaci je ležet a NEZVEDAT HLAVU!!! Jinak dojdou silné bolesti hlavy, které dle vyjádření anesteziologa mohou trvat i 3 měsíce (prý silná migréna). Takže jsem ležel 4 hodiny na zádech a nehýbal se. Po 4 hodinách jsem již měl nohy v pořádku, tak jsem ukecal sestru, sundal si bandáže a šel si zakouřit do nemocničního parku. Druhý den po operaci 23.10.2013 jsem v 9.00 hod. šel domů. Domácí léčení mi vysvětlila sestra. Nebojte se ptát v nemocnici, jak co dělat, jinak se může stát, když to podceníte, že přijde zánět do rány. Do operační rány se mi vlezou 4 prsty, ale nebojte se toho. Do rány si vkládám gázový kompres potřený braunovidonem (jodová mast) několikrát denně. Největší šok je se podívat do rány (přes zrcátko). Co se týká bolesti, tak se toho nebojte. Ležet na zádech se může, sedět taky a chodíte jako zdravý člověk. Jediné, co mi vadí je nastupování do auta, není to tak rychlé, protože sedačka je utopená dole, takže si dávám pozor na pohyby. Za týden jdu na kontrolu, tak se podělím o zážitky.

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode