• Datum: 13.11.2017 Vložil: Honza

    Titulek: Re: Sinus

    Aktuálně mám téměř 1 měsíc po operaci - limbergova plastika. Bohužel stále vytéká tekutina, nicméně za poslední týden je to tak třetina oproti týdnům předchozím. Na zádech stále neležím, ale občas sedím v autě a hlavně už můžu sedět na záchodě a dřepnout si ve vaně. Chirurg mi doporučil se koupat v odvaru z Chlopice,tak se snažím, alespoň jednou denně. Poslední týden už také chodím relativně normálně - předtím to bylo celkem obtížné. Dlouho jsem se nechtěl na jizvu podívat, ale dnes jsem se podíval. Pěkná omalovánka. Takovej obrazec! Možná info pro všechny s touto nemocí. Snažil jsem se pátrat co se týče psychosomatiky. A alespoň u mně jsem našel problém. Po-té co jsem se snažil zklidnit co se týče hněvu a agrese, tak to skutečně začalo méně vytékat. Obecně prý každý zánět je problém co se týče tohoto směru. Je asi pravdou, že nic se neděje jentak a život mne přinesl tuto nemoc, abych se zamyslel na svým chováním. Ne, že bych snad byl agresevní a někoho mlátil atd. to ne, ale taková ta naštvanost tam byla. Pevně věřím, že to bude za 14-dní zase o dost lepší a budu se moci vrátit do normálního života. Je to děsný doma, protože jsem obecně velice aktivní člověk.

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode