• Datum: 27.09.2017 Vložil: Dd

    Titulek: Už 5let s píštělí

    Dobrý den. Je mi 18let a píštěl mám už pět let. Poprvé se mi objevila před pěti lety...doktor mi píštěl postříkal mrazivým sprejem,rozrizl a vyčistil. Dostala jsem drén a každý den chodila na výměnu drénu. Říkali,že je možné,že už se to nevrátí a kdyby ano,tak pak následuje operace v celkové narkóze,která by ji měla pomoci úplně. Přesně po roce se mi píštěl vrátil a opět to samé..takhle se to opakovalo jeste třikrát. Nakonec jsem změnila nemocnici. Opět mi řekli,že mi to vyříznou a že půjdu druhý den ráno domů. Divila jsem se proč..v minulé nemocnici mě pouštěli okamžitě..ale řekli mi,že je to normální postup. Ale mě to delali vždy zažíva...což teda hrozně bolelo. Tak jsem tedy byla půl hodiny v narkóze a bylo to pryč. Domluvil se rovnou termín operace,která měla být ta hlavní a měla mi pomoci. Operace byla 29.3.2016 na sále jsem byla 4h. Slíbili,že vše vytáhli. Měsíc jsem musela ležet jen na břiše a zákaz sedět. Po měsíci už jsem se začala opět hýbat. Byla jsem šťastná...až do června...kdy se mi píštěl vrátila,říkali,že to nic není...ale jizva mi praskla a oni to teda vyčistili a chodila jsem na kontrolu. Říkali,že už je to dobré. Ale pak znovu ..pak už mi to praskalo samo.. protože kůže na jizvě byla tenká.. řekli,že můžu být ráda,že mi to praská samo. Pak řekli, že někdy se to prostě stane,že se to vrací. Akorát já mám píštěl momentálně každý týden. Řekli,že mi to mohou v narkóze vyčistit,ale stejně se to vrátí. Ted jsem zkoušela i autovakcinu,ale tu moje tělo nesnese. Nyní mám píštěl i na podbřišku .. jediné co řekli,je hlídat... protože to vypadá ,že se píštěl napojila na střevo a začíná chronova choroba. Nikomu tohle nepřeju...je to omezující a unavující. Dřív jsem sportovala a teď mi dělá problém sedět 45min. v lavici. Takže už jsem se tak nějak smířila,že semnou píštěl bude navždy.

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode