• Datum: 12.09.2017 Vložil: Karel

    Titulek: Po operaci

    Zdravím, tak taky přidám vlastní, úplně čerstvou zkušenost :)
    První příznaky se u mě začaly objevovat v lednu roku 2017, ale jelikož to bylo citlivé místo a nijak mě to neomezovalo, tak jsem to neřešil. K doktorovi jsem si zašel až někdy v květnu po zkouškách, kdy už i sezení bylo velmi bolestivé a hned mi stanovil diagnozu, kterou mě celkem vyděsil, že prý se to nedá bez operace řešit. Po poradě ještě s rodiči a dalším lékařem jsem se pár týdnů na to objednal k operaci a 29.8. jsem nastoupil do nemocnice. Jelikož jsem to začal řešit včas, tak rána nebyla tak bolestivá a do domácího léčení jsem byl propuštěn po deseti dnech, postavit jsem se mohl hned v den operace a žádné nonstop ležení mě nečekalo, normálně jsem si pocházel, ale samozřejmě sezení bylo vyloučené, spaní na zádech taktéž. Po týdnu se objevily celkem velké bolesti, tlačily mě stehy, po 9 dnech mi vyndali 2 a po dalších 5 zbytek. Jsem tedy 2 týdny od operace, už mohu sedět, pohybuji se bez omezení, akorát rána trochu hnisá, což prý je normální a může to ještě trvat, každopádně jsem rád za relativně klidný průběh, i když samozřejmě bych byl radši, kdybych si tím projít vůbec nemusel. Každopádně když objevíte nějaké příznaky, neváhejte jít hned k doktorovi, čím dřív se to začne řešit, tím lépe pro vás, samozřejmě i operací. Kdybyste měli nějaké otázky co se týče doporučení jak se chovat po operaci, rád pomohu :)

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode