• Datum: 27.04.2016 Vložil: Tomas

    Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Čerstvě po operaci

    UPDATE - STRAVA:
    Četl jsem různé studie a je určitě dobré mít přísun bílkovin a co nejvíce vlákniny. Vláknina pomáhá při tvoření nové tkáně a při regeneraci po chirurgickém zákroku. Užívám také 3x denně rybí tuk v kapslích, omega 3 mastné kyseliny jsou dobré pro prevenci hnisání a abscesu. Užívám 1-2 proteinové šejkry denně. I přesto, že jsem měl pooperační komplikace, se to (ZATÍM) hojí relativně dobře. Věřím, že za to může strava a především hygiena, na kterou si dbám. Poté, co mi bylo sděleno, že se mohu začít sprchovat (jen voda, žádné sprcháče), tak od té doby se sprchuji každý den 3x - 5x denně. Nejduležitější je sprcha ráno, po velké potřebě a večer před spaním. Hygiena je VELMI důležitá, jelikož hnis a absces vznikají právě z bakterií obsažených v hovnech, takže si na to dávejte bacha. Vždy po sprše si zadek vyfénuju a prakticky celou oblast tak, aby vše bylo perfektně suché.
    Vyvarujte se během léčení aktivit, u kterých se můžete zpotit. Pokud se zpotíte, určitě se pak řádně vysprchujte.
    Vím, že jsem se rozepsal, ale věřím, že to někomu pomůže. Vím o sinusu prakticky všechno, jelikož jsem si sám hodně materiálů nastudoval. Navíc si to zažívám na vlastní kůži, takže se na mě neváhejte kdykoliv obrátit.

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode