• Datum: 27.04.2016 Vložil: Tomas

    Titulek: Re: Re: Re: Re: Čerstvě po operaci

    UPDATE 3:
    Ahoj! :) Tak dnes je to přesně 20 dnů od operace. Jen zrekapituluji minulé týdny. 2. týden od operace po vytažení drenu mi to celé komplet zahnisalo, musely být rozpuštěny 2 stehy, chození na převazy, dezinfikace peroxidem.. Po týdnu se to uklidnilo, ale stále z rány teklo. Měl jsem nařízeno ležet co nejvíce na zádech. Asi po 10 dnech od doby co začal hnis, mi to konečně přestalo téct. Takže pro ty co budete mít pooperační komplikace, nebojte, přestane to!
    Nyní si furt můžu strčit prst do místa, kde byly rozpuštěny stehy a furt nosím porodnickou vložku v trenclách, protože jak to zarůstá, občas z tama vyteče kapka tkáňového moku - což je dle doktora naprosto vpořádku. Doktor řekl, že to granuluje, což znamená, že se tam tvoří živá tkáň. Bude trvat ještě nejméně měsíc, než se to kompletně zahojí.
    Doktor říkal, že můžu dělat prakticky vše. Včera jsem si zkusil sednout po 3 týdnech a dalo se to, sice mám divný tlak, ale to prý časem zmizí jak to místo celé zaroste novou tkání.
    Stále pevně doufám, že doktor odvedl práci dobře a vyoperoval mi to celé. Fakt už tu hrůzu nikdy nechci znovu zažít. 3 týdny vkuse ležet je děs.
    Brzké uzdravení všem, kdo se také potácíte se sinusem! :)

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode