• Datum: 19.04.2016 Vložil: Tomas

    Titulek: Re: moj sinus - po operacii - LIMBERGOVA METODA

    Dobrý den!
    Určitě budu rád za další informace. Napište prosím, co vám doktoři ohledně té metody řekli. Já slyšel o metodě "Bascom Left Clift", ale nevím co to znamená. Prý je to moderní metoda a patří mezi velmi úspěšné, kdybyste o tom někdo věděli, napište to sem prosím.
    Pro mě je to dnes 15. den od operace a jsem rád, když sem někdo napíše, cítím se že o tom nemám s kým komunikovat.
    Týden po vytažení drenu mi to celé zahnisalo, popsal jsem to v příspěvcích níže s mým jménem. Včera mi vytáhli stehy. Hnisání se od minulého týdne zlepšilo. Přímo hnis odešel asi po čtyřech dnech, ale dones z tama vytlačím nějaký abses. Doktor říkal, že mám ležet na zádech aby se to tam netvořilo. Teď mám už 2. den tupou bolest, asi je to tím jak tkáň srůstá.
    Pooperační komplikace jsou velmi pravděpodobné, až 50%. Takže se nelekněte, není to nic, s čím by se doktoři u tohoto onemocnění nesetkávali pravidelně. Pokud Váš muž mít komplikace nebude, určitě patří mezi ty šťastnější.
    Přeji brzké uzdravení, žádné komplikace a především - ať už se to nikdy nevrátí!

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode