• Datum: 13.04.2016 Vložil: Tomas

    Titulek: Re: Čerstvě po operaci

    Jen doplním. Nechal jsem se operovat u soukromeho doktora, rikal mi ze to neni tezka operace a proto je dost mozne, ze by se na mne zaucoval nejaky mlady nezkuseny doktor. Toto se vam uz nikdy nevrati za jedineho předpokladu - odstrani opravdu vsechnu spatnou tkáň. Jsem zvedavy jestli se to za ty 4 tisice oplatilo. Cela tahle nemoc je demence, nepral bych to nikomu. Btw urcite s tim bezte hned. Ja to mel 2 roky a chodil tak s toaletakem v trenkach a nejak na to nemyslel, jsem hodne aktivní člověk a predstava toho ze nebudu cvicit mesic a vic me desila. Kvuli tomu jsem tu cystu mel dost velkou a doktor goho musel vzit hodně.
    Update po operaci: dren vytazen 6. Den po op. Pry pokud je moc dlouho, muze způsobit infekci.
    - Den po vytaze i drenu, v tu noc jsem neusnul kvuli bolestem, dalsi den na kontrole zjistili, ze mi to kompletne cele zahnisalo, domtor mi oddelal 3 stehy, vymackal, zavedl mini dren a musim si ted lehat i na zada abych to tak vymackaval. Snad uz to bude vpohode, vsem sinusakum preji brzke uzdraveni! Hlavně ať se vám to nevrací...

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode