• Datum: 06.01.2014 Vložil: Patrik

    Titulek: operace

    Děkuji autorovi, že něco takového napsal. Mne to začalo někdy na podzim 2012, tak sem začal chodit k doktorce, ta to vždy propíchla, vyčistila a vše se zdálo vpořádku, ale opak byl pravdou. Když to takhle šlo vždy 1x do týdne tak mne doktorka doporučila operaci na kterou jsem kývl. Nastoupil sem do přerovské nemocnice a hned druhy den jsem šel na operaci v celkové anestézii. Byl jsem v nemocnici 6 dnů a jak mne propouštěly tak říkaly at chodím ob den na kontrolu a že by se vše mělo do 14 dnů zahojit. Chodil sem 3x do týdne na kontroly více jak půl rok dokud se rána zcela nezhojila. Nyní necelého půl roku po zahojení se mi opět vyrašila boule v oblasti kostrče, ale vždy do týdne zmizí. Dnes se mi objevila poněkud větší a i trochu bolestivá, ale po mé zkušenosti na tuto operaci znovu jít nehci, protože by se mi tím opět zkomplikoval život a to jak tím ze bych nemohl chodit do posilovny, ale i absencí ve škole což by mělo za důsledek nejspíš opakování ročníku. Protože jsem byl po propuštění z nemocnice ještě téměř 2 měsíce doma. Chtěl bych vědět co doporučujete, jestli to nechat opět odeznít, či zajít k lékaři na "propíchnutí" nebo se znovu objednat na operaci.

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode