• Datum: 16.11.2013 Vložil: Ivan

    Titulek: ???

    Nemůžu uvěřit vlastním očím. Já měl p. sinus snad před dvaceti lety. Zanítil se mi a bolel jako čert. Na chirurgii mi řekli, že mám přijít za tři dny a mezitím dělat sedací koupele v teplé vodě. Sinus se pěkně nafukoval a bolel čímdál víc. Pak mi jej ambulantně prořízli za lokální anestezie. Ta však vzhledem k pokročilému zánětu moc nezabrala. Cystu mi vyčistili zavedli dren a poslali domů dokud se neuklidní zánět. Bolesti pomalu odezněly a po několika dnech jsem šel na odstranění. Hezky ambulantně s lokální anestezií. Bylo mi tenkrát něco přes dvacet. Těsně přede mnou rovněž v "lokálce" to řezali sedmnáctileté holce a když to zvládla ona... Přišel jsem na sál, lehl na břicho a dostal injekci. Za chvíli jsem cítil jakoby mi na zadek někdo položil teplý polštář a kluci doktorský se pustili do práce. Vyřízli to a cévky svařovali elektrodou. Trošku to páchlo spáleninou. Ale to nejdůležitější nakonec. Oproti tomu prvnímu proříznuti abscesu, to samotné vyříznutí nebolelo vůbec. Ránu mi zašili, pak jsem šel jednou, nebo dvakrát na kontrolu a od té doby už jsem o pilonidálním sinu nevěděl. Vaše komplikace mne přímo šokují. Zákrok mi byl proveden na poliklinice fakultní nemocnice Ostrava Poruba.

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode